Connect with Us

FOTO-Si do të dukeshin sot këta 12 njerëz të famshëm nëse do të ishin akoma gjallë

Kuriozitete

FOTO-Si do të dukeshin sot këta 12 njerëz të famshëm nëse do të ishin akoma gjallë

Publikuar

-

Legjendat si John Lennon dhe Kurt Cobain ndihmuan në formimin e industrisë së muzikës në atë që është sot. Ata frymëzuan miliarda, por për fat të keq, iken prej nesh shumë shpejt. Për t’i dhënë fansave një paraqitje të shkurtër se si mund të dukeshin këta yje ikonë, nëse do të ishin akoma gjallë, Sachs Media Group partnerizoi me një kompani të restaurimit të fotografive të quajtur Phojoe dhe rezultatet janë një trajtim vizual për fansat në të gjithë botën.

 1. Elvis Presley (1935 −1977)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

2. John Lennon (1940 −1980)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

3. Kurt Cobain (1967-1994)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

4. Dennis Wilson (1944-1983)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

6. Bob Marley (1945-1981)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

7. Keith Moon (1946-1978)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

8. Cass Elliot (1941-1974)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

9. Bobby Darin (1936-1973)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

10. Jim Morrison (1943-1971)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

11. Janis Joplin (1943-1970)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

12. Jimi Hendrix (1942-1970)

What These 12 Famous People Would Look Like Today If They Were Still Alive

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: