Connect with Us

“Hiri i perëndisë”/ Grace feston 8 vjetorin e lindjes, Aurela Gaçe bën dedikimin e veçantë për të bijën

Showbizz

“Hiri i perëndisë”/ Grace feston 8 vjetorin e lindjes, Aurela Gaçe bën dedikimin e veçantë për të bijën

Publikuar

-

Këngëtarja Aurela Gaçe e ka treguar gjithnjë se ka një lidhje shumë të ngushtë me dy vajzat e saj. Sot për këngëtaren është një ditë shumë e rëndësishme, pasi si sot e 8 vite më parë ka ardhur në jetë vajza e saj Grace.

Këtë gëzim Aurela e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e fansat e saj të shumtë në Instagram ku krahas fotos me të bijën shkruan: “8 vite me ty pasuria ime. Edhe 100 vite të kesh o kuptimi i jetës sime. Grace 8 vjeç, hiri i perëndisë”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u evidentuar, pasi ajo është një modele shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Së fundi Lorena kla publikuar disa foto ku duket shumë joshëse e veshur me një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Publikuar

-

Nga

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka vendosur të bëjë tatuazh portretin e saj në krah. Juan Angel Cruz ka relaiuar tatuazhin dedikuar Bebe dhe shkruan krahas: “Për ty mbretëresha ime”. Sigurisht që kjo është një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Dua Lipa vijon të mbledhë ndihma për të prekurit nga tërmeti/ U rikujton ndjekësve se paratë do të shkojnë për familjet në nevojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa vijon të punojë për të ndihmuar dhe kontribuuar për familjet e prekura nga tërmeti. Në bashkëpunim me dy vëllezërit shqiptar “Bond”, kanë realizuar bluze dhe nga shitja e tyre, të ardhurat do të jepen për të prekurit nga tërmeti. Dua iu ka rikujtuar fansave të saj edhe njëherë që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nga Fifi tek Anxhela Peristeri/ Flori Mumajesi iu “vihet” pas këngëtareve në party pas “Këngës Magjike”

Publikuar

-

Nga

Flori Mumajesi është  një nga këngëtarët dhe producentët më të suksesshëm shqiptar. Ai arriti të rrëmbente çmimin e parë në edicionin e shkuar të Këngës Magjike ndërsa në edicionin e fundit u shpall prap fitues por tani më si një kompozitor, pasi kënga fituese e Eneda Tarifës ishte një produksion i Florit. Gjatë after party-t, […]

LEXO TE PLOTE