Connect with Us

Jo vetëm të zeza dhe gri/ Ja disa “hile” se si të visheni në dimër dhe t’i lini të gjithë pa mend

Fashion

Jo vetëm të zeza dhe gri/ Ja disa “hile” se si të visheni në dimër dhe t’i lini të gjithë pa mend

Publikuar

-

Të veshurit mund të bëhet shumë e lodhshme ndonjëherë në dimër falë mungesës së larmisë së veshjeve të jashtme  dhe nevojës për të veshur sa më shumë.

Ndaj ne kemi gjetur disa truke për stilin e dimrit për ta bërë të veshurën pak më argëtuese këtë sezon.

Sipas “revistes class” këto tetë ide te veshjeve në dimër do t’ju bëjnë të ndiheni të frymëzuar për ndërrimin e gardërobës./CNA.al

1.Golfet shkojnë me çdo gjë nëse i vishni poshtë!

2.Një pulovër me një shall në të njëjtën ngjyrë do të dukej perfekt!

3.Fundet e lëkurës i japin një tjetër ngjyrim look-ut tuaj edhe nëse poshtë tyre vishni pantallona.

4.Çizmet e gjata do të shkonin shumë me një fund mesatar.

5.Zgjidhni një pallto të gjatë dhe mjaftueshëm të madhe për ta veshur mbi xhaketa.

6.Nëse doni të ndjeni vetëm ngrohtësi, atëherë zgjidhni materialet e buta me push!

7.Mos vishni vetëm të zeza dhe gri në dimër.

8.Pulovër mbi pulovër është një truk i këndshëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: