Connect with Us

Katër shenjat më të fuqishme të zodiakut/ Ja forcat e fshehura tek to dhe disa fakte që nuk i dinit

Life Style

Katër shenjat më të fuqishme të zodiakut/ Ja forcat e fshehura tek to dhe disa fakte që nuk i dinit

Publikuar

-

Dashi

Dashi është plot energji dhe ka një personalitet jashtëzakonisht aventuresk. Ata mund të kalojnë “malet” e jetës dhe janë veçanërisht të guximshëm . Sidoqoftë, personaliteti i tyre  gjithashtu mund t’i bëjë ata kokëfortë, dhe shpirti i tyre rebel mund t’i bëjë ata impulsivë.Dashi pëlqen të luajë role udhëheqëse dhe kur nuk munden, mund të jenë pak të pakëndshëm dhe të mos ndihen në shtëpi. Qëndrimi dhe forca e tyre për të ndjekur aspiratat e tyre admirohen dhe nganjëherë i kanë zili njerëzit e shenjave të tjera.

Akrepi:

Shenjat e Akrepit janë zakonisht shumë intensive, pasionante dhe të motivuara. Ata i respektojnë qëllimet e tyre dhe gjithmonë gjejnë mënyra për të pasur pikërisht atë që dëshirojnë dhe zakonisht nuk kujdesen për çmimin që duhet të paguajnë.Një defekt i mirënjohur i Akrepit është arroganca, e cila shkon krah për krah me kritika të tepërta, të cilat mund ta vështirësojnë jetën. Si rezultat, Akrepat ndonjëherë nuk janë shenjat më të dashura dhe më të njohura të zodiakut. Por pavarësisht nga dobësitë e tyre, ato njihen për forcën dhe vërtetësinë e tyre.

Gaforrja

Njerëzit e lindur nën shenjën e Gaforres janë vërtet të fortë dhe këmbëngulës. Gaforret në përgjithësi kanë shumë besim tek vetja dhe aftësitë e tyre. Ata japin një përshtypje të mirë që shpesh i favorizon në të gjitha situatat e jetës. Gaforret janë gjithashtu shumë ambiciozë dhe gjithmonë kërkojnë gjëra të reja për të bërë në të gjitha fushat e jetës së tyre.

Luani

Luanet shpesh lindin për të qenë udhëheqës dhe kanë një personalitet të fortë dhe mbizotërues. Kjo është ndoshta shenja më e fortë e zodiakut. Ata janë strategjike, por mbi të gjitha, janë karizmatikë. Ata kanë aftësinë e rrallë për të prekur zemrat dhe mendjet e njerëzve në të njëjtën kohë.Shumë Luane janë krenarë dhe kokëfortë, si të gjithë udhëheqësit e shkëlqyeshëm, por aftësitë e tyre në zhvillimin personal dhe zhvillimin psikologjik janë elementët më të shquar dhe të admiruar të kësaj shenje të jashtëzakonshme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zejnep rikthehet për të marrë Ojkyn, Demir merr vendimin rreth saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pyet tezen nëse është sëmurë. Zejnep nuk i tregon Ojkyt për sëmundjen. Demir zihet me Zejnepin dhe kërkon të dijë pse ajo është rikthyer për ta marrë Ojkyn. Zejnep sillet si e penduar që e ka braktisur Ojkyn. Demir vendos që Zejnep të jetojë me to përkohësisht në mënyrë që Ojky të mos largohet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE