Connect with Us

“Më kanë tallur”/ Selena Gomez tregon për herë të parë për sëmundjen e saj

Showbizz

“Më kanë tallur”/ Selena Gomez tregon për herë të parë për sëmundjen e saj

Publikuar

-

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija në adoleshencë.

Gjatë  një interviste me Raquelle Stevens, ka rrëfyer se më parë moshatarët e saj e tallnin për pamjen.

Këngëtarja tregoi se kishte një sërë problemesh me shëndetin pasi nuk ishte në ditët e saj më të mira, ndaj kjo reflektohej edhe në trupin e saj.

Për këngëtaren, kjo kishte qenë gjëja më e vështirë dhe e pakëndshme që i duhej të kalonte.

Ajo ka bërë një transplant të veshkës, të cilën ia dhuroi mikesha e saj dhe është në rehabilitim, teksa kujdeset t’i mbajë siç duhet parametrat e trupit të saj dhe të mos abuzojë me shëndetin.

“Më kanë tallur për herë të parë për trupin kur pata luhatje të peshës. Kisha lupus, probleme me veshkat dhe presion të lartë gjaku, ndaj duhet të përballsha me probleme të mëdha me shëndetin. Këtu e kuptova se sa ndikim kishte pamja e jashtme.

Për të qenë e sinqertë, luhatjet varen edhe nga muaji, por e kuptova atë që kishte ndodhur kur njerëzit nisën të më sulmonin. Asokohe më ndikoi shumë dhe më shqetësoi për një periudhë kohe.”- rrëfeu Selena./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE