Connect with Us

Pas abortit, humb dhe fëmijën e dytë/ Bashkëshortja e aktorit të njohur ndan dhimbjen me ndjekësit

Showbizz

Pas abortit, humb dhe fëmijën e dytë/ Bashkëshortja e aktorit të njohur ndan dhimbjen me ndjekësit

Publikuar

-

Gruaja e aktorit të njohur Alec Baldwin, Hilaria ka pësuar një abort në muajin e katërt të shtatzënisë. Ka qenë vetë, 35-vjeçarja e dha vetë lajmin e trishtë nëpërmjet një postimi në Instagram të hënën, vetëm disa orë pasi ajo shkoi për të bërë një eko shtatzënie.

Hilaria dhe burri i saj 61-vjeçar, të cilët kanë katër fëmijë së bashku, ishin në pritje të një vajze. Por gjërat nuk shkuan si duhej! Lajmi shkatërrues vjen vetëm shtatë muaj pasi Hilaria pësoi një tjetër abort në prill. “Ne jemi shumë të trishtuar t’ju themi që sot mësuam se fëmija ynë ndërroi jetë në muajin e katërt të shtatzënisë”, shkruante Hilaria në postimin e saj.

Ne gjithashtu dëshirojmë që ju ta dini se edhe pse nuk jemi mirë tani, do të bëhemi. Ne jemi aq me fat që kemi 4 fëmijët tonë të shëndetshëm – dhe kurrë nuk do ta harrojmë këtë. Jam vërtet e shkatërruar tani … Nuk e prisja këtë kur shkova bëra ekon sot. Nuk di çfarë të them tjetër”, shkruan ajo në rrjetet sociale./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: