Connect with Us

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Showbizz

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Publikuar

-

Reperi i njohur amerikan Lil Reese, ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë nga persona të panjohur ditën e djeshme.

Ai është shtruar në spital në gjendje të rëndë dhe Johnna Kelly, një zëdhënëse e Qendrës Mjekësore konfirmoi se reperi është në gjendje kritike.

Kolegu dhe miku i tij Lil Durk bëri një postim të paqartë duke thënë “Reese mirë”, ndaj fansat janë ende të shqetësuar.Të shtënat u dëgjuan afër Chicago-s ku policia raporton se atentati ndodhi në kryqëzimin e Rrugës 167 dhe rrugës Pulaski.

Megjithatë viktima nuk ishte në vendin e ngjarjes kur mbërritën autoritetet.

Departamenti i Policisë dha një deklaratë për shtyp për incidentin, edhe pse nuk mund të konfirmonte identitetin e personit që u qëllua./CNA.al

 

 

𝕮𝖍𝖎𝖈𝖆𝖌𝖔𝕾𝖈𝖆𝖓𝖓𝖊𝖗@Chicago_Scanner

Country Club Hills:
Male shot 167th/Pulaski
Male offender, gray hoodie & sweatpants exited a silver or white Malibu & shot victim in his car w/ a small rifle then fled n/b

45 people are talking about this

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: