Connect with Us

Si ta kuptoni që partneri juaj po ju fsheh diçka/ Këto janë shenjat që nuk duhet t’i anashkaloni

Kuriozitete

Si ta kuptoni që partneri juaj po ju fsheh diçka/ Këto janë shenjat që nuk duhet t’i anashkaloni

Publikuar

-

Të gjithë kanë sekrete që i mbajnë vetë, por çdo marrëdhënie duhet të bazohet në besim. Ndonjëherë është e vështirë të dihet se ku të vizatoni linjën. Komunikimi i mirë është thelbësor, por nëse partneri juaj dëshiron të fshehë diçka, duhet të dini se kur t’i bëni ata të thonë të vërtetën. Duke qenë të vetëdijshëm për shenjat që ata mund të mbajnë sekrete nga ju mund të ndihmoni vërtet në këtë rast.

 

Bright Side hodhi një vështrim në shenjat e mundshme që partneri juaj mund të përpiqet të fshehë diçka nga ju.

 1. Zëri i tyre ndryshon.
 2. Ata shmangin kontaktin me sy.
 3. Kur u përgjigjeni pyetjeve tuaja, përgjigjet e tyre janë të paqarta dhe sytë e tyre bëhen të shpejtë.
 4. Ata janë besnik kur jeni vetëm.
 5. Ata i bëjnë të tjerët të ndjehen të vetëdijshëm.
 6. Gjuha e trupit të tyre tregon se ata janë nervozë rreth jush.
 7. Ata kanë fytyrën e tyre poker.
 8. Ata durojnë shumë.
 9. Ata shpërthejnë.
 10. Ata janë të përfshirë në punë më shumë se zakonisht.
 11. Nuk keni kontakt fizik prej kohësh
 12. I kushtojnë më shumë kohë dhe vëmendje se më parë pamjes së jashtme
 13. Ata janë të vështirë për tu arritur
 14. Ruajnë me shumë fanatizëm telefonin

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Publikuar

-

Nga

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që zemra të shtojë rrahjet e saj dhe presioni i gjakut të rritet. Studimet tregojnë se stresi i udhëtimit tuaj të përditshëm mund të jenë një faktor i sëmundjeve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Jahti luksoz i stilit James Bond/ Pamjet në brendësi janë mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Super jahti hibrid u krijua nga Elena Nappi, 34 vjeç, e kompanisë italiane të ndërtimit të anijeve Fincantieri. E quajtur “Carapace”, jahti është i gjatë 256 metra dhe mund të zhytet në një thellësi prej 985 metra deri në 10 ditë Anija luksoze është e pajisur me një palestër, sallë pritjeje, bar, banjë, kabina VIP, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Nga Kim Kardashian tek Jennifer Lopez/ Gratë më seksi të showbizit që guxuan të shfaqeshin në publik pa tualet

Publikuar

-

Nga

2019 ishte viti i bukuirsë natyrale. Nuk ka të bëjë vetëm me mospërdorimit të make up por me atë që shumë personazhe të famshme vendosën të shfaqeshin në publik pa asnjë filtër. Një nga yjet botërore siç është Kim Kardashian, tregoi me anë të një video në Instagram fytyrën e saj pas asnjë lloj ndërhyrje […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Publikohen emrat e këngëtareve më të paguar/ Këto janë artistët që futen në top 10

Publikuar

-

Nga

Të gjithë e dimë që Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguar e vitit. ylli i muzikës fitoi 185 milionë dollarë falë një marrëveshje të re duke u renditur kështu nga Forbes si këngëtarja më e paguar. por përveç Taylor Swift, janë të shumtë këngëtarët që paguhen shumë mirë, por sipas Forbes këto […]

LEXO TE PLOTE