Connect with Us

Stresi po iu shkatërron marrëdhënien/ 5 shenjat që tregojnë se nuk lidhja juaj nuk po shkon siç duhet

Life Style

Stresi po iu shkatërron marrëdhënien/ 5 shenjat që tregojnë se nuk lidhja juaj nuk po shkon siç duhet

Publikuar

-

  1. Ju jeni më irritues se zakonisht.

Ndiheni sikur edhe gjërat më të thjeshta janë të mjaftueshme për t’ju zhgënjyer vërtet. Gjërat që zakonisht nuk ndikojnë tek ju në një nivel personal thjesht ju irritojnë.

  1. Ndiheni sikur komunikimi juaj në marrëdhënie është zvogëluar.

Ju nuk merrni ndjenjën se ju dhe partneri juaj po komunikoni vërtet aq sa duhet të jeni. Ju nuk ndjeheni sikur po merrni informacion të mjaftueshëm.

  1. Ju e shihni gjithë marrëdhënien si një gabim të madh.

Ju e gjeni veten duke vënë në dyshim të gjithë marrëdhënien në tërësi vetëm sepse ka kaq shumë aspekte të tjera në jetën tuaj që nuk po bien në vend.

  1. Ju filloni të eksploroni opsione dhe perspektiva të tjera.

Ju filloni të ëndërroni për atë që do të ishte sikur të ishit jashtë marrëdhënies tuaj ose të ishit me dikë tjetër në vend.

  1. Ju shpenzoni shumë kohë në telefonin tuaj.

Ju e gjeni veten duke kaluar më shumë kohë në telefonin tuaj sesa shikoni partnerin tuaj gjatë datave. Jeni gjithnjë të zënë dhe ndjen gjithmonë nevojën për të qëndruar të lidhur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE