Connect with Us

Të frikësuar dhe shumë xhelozë/ Tre problemet më të shpeshta që do të keni më një mashkull që i përket shenjës së Gaforres

Life Style

Të frikësuar dhe shumë xhelozë/ Tre problemet më të shpeshta që do të keni më një mashkull që i përket shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Ata kanë prirje manipuluese.

Një burrë që i përket shenjës së Gaforres do të ketë disa tendenca manipulues. Ai mund të jetë dikush që ka dëshirë të përdorë ndjenjat dhe emocionet në avantazhin e tij. Ai është kaq në kontakt me ndjenjat tuaja për sa i ndjeshëm është ai. Dhe ai mund të përfundojë duke përdorur vetë ndjenjat tuaja kundër jush për të marrë atë që dëshiron.

Ata janë shumë të guximshëm dhe të pavarur shumë nga koha.

Këta burra që i përkasin shenjës së Gaforres mund të bëhen shumë të maskuar dhe ndonjëherë, të pavarur. Është qesharake sepse meshkujt shpesh vlerësohen se janë më të pavarurit në një lidhje. Por nuk është gjithmonë kështu. Një Gaforre është dikush që do të rritet shumë i lidhur me partnerin e tij deri në atë pikë sa të mund të ngjitet mbi ta në një mënyrë jo të shëndetshme.

Ai bëhet zotërues dhe shumë xheloz.

Mos harroni se një një mashkull që i përket shenjës së Gaforres është shumë i ndjeshëm. Dhe sa herë që ai bie në dashuri me dikë, ai vërtet frikësohet. Ai ka frikë ta humbasë atë person. Si rezultat, ai do të përpiqet ta mbajë atë person me të gjitha fuqitë e tij. Ai gjithashtu do të kërcënohet nga njerëzit e tjerë lehtësisht për shkak të asaj se sa territorial është ai si partner në një marrëdhënie./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE