Connect with Us

Asu pi alkool në sy të Ojky dhe përfundon në komisariat/ Ja çfarë do të ndoshë nesër në serialin “Bija ime”

Life Style

Asu pi alkool në sy të Ojky dhe përfundon në komisariat/ Ja çfarë do të ndoshë nesër në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Asu pi alkool në prani të Ojkysë. Ojky i vë kusht Asusë që të lërë alkoolin. Demir bëhet merak pasi Asu nuk e hap telefonin. Asu kërkon të shkojë disko me Ojkynë por rojet e sigurisë nuk e lejojnë.

Asu zihet me ta dhe padashje lëndon Ojkynë. Asu përfundon në komisariat. Ojkysë i vjen keq për Asunë. Demir mëson se Ojky ndodhet në komisariat dhe shkon ta marrë. Asu zihet me Demirin dhe i thotë se ata nuk kanë ndryshim nga njëri-tjetri. Asu e kalon natën në qeli.

Ugur është i sigurt që gjykatësi nuk do ia japë Ojkynë Asusë pas kësaj që ndodhi. Pas një jave mbahet seanca e dytë në gjykatë. Xhileti del nga burgu. Demir mbrohet në gjykatë me faktin që Asu është dehur në prani të Ojkysë dhe ka përfunduar në polici. Asu përdor faktin që Demir është hajdut.

Demir deklaron para gjykatësit se e ka lënë atë punë. Asu justifikohet që e ka braktisur Ojkynë dhe shfaqet e penduar. Gjykatësi dëgjon edhe Ojkynë e cila zgjedh të jetojë me Asunë. Demir shkatërrohet kur mëson se Ojky ka zgjedhur Asunë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Publikuar

-

Nga

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një ngjarje të papritur jetë-ndryshuese. Shpesh, ndodh që më e mira që mund të bëjmë në këto situata, është të shikojmë përvojat e të tjerëve. Një studim i ri i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Puna/ Horoskopi nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Kurajoja që iu karakterizon do të bëjë që të arrini shumë lart. Nëse keni një ide të guximshme prezantojeni në detyrën që jeni. Demi Përfshirja juaj në çështjet ndërkombëtare ose një kulturë e huaj mund të jetë në krye të axhendës tuaj sot. Binjakët Problemet tuaj financiare janë endë të  pranishme tek ju. Një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE