Connect with Us

Bija ime/ Demir bëhet xheloz për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir bëhet xheloz për Ojkynë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Ojky fton Mertxhanin të mësojnë bashkë në shtëpinë e saj. Asu shkon e dehur në shkollën e Ojksë. Mamaja e Ilajdës habit kur sheh Asunë. Asu i kërkon Ojkysë ta thërrasë nënë dhe i kërkon falje që nuk shkoi në panair. Ugur i kërkon numrin e telefonit Sevgit. Avokati këshillon Demirin të flasë me Ojkynë që ajo të zgjedhë atë para gjykatësit. Ugur kërkon ndihmën e Ojkysë që t’i shkruajë një mesazh Sevgit. Xhemal mbron veten para Xhandanit dhe i flet keq për Demirin dhe Ugurin. Xhandan nuk di kë të besojë më.

Ugur fton Sevgin të dalin dhe ajo pranon. Ojky mëson se Xhandan dhe Demir nuk flasin me njëri-tjetrin. Demir nxehet kur mëson se Ojky ka ftuar Mertxhanin në shtëpi. Demir nuk i lë rehat Ojkyn dhe Mertxhanin të mësojnë. Ai bëhet xheloz dhe mezi pret që që Mertxhan të largohet. Xhemal takon Xhiletin në burg dhe vendosin të bashkëpunojnë kundër Demirit. Ugur takohet me Sevgin por Ymran e ndjek dhe e turpëron. Ymran i thotë Sevgit se ajo dhe Ugur do martohen. Sevgi largohet me nerva. Asu merr Ojkynë dhe dalin së bashku. Ajo pi alkool në prani të Ojkysë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE