Connect with Us

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Showbizz

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Publikuar

-

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga personazhet që ndiqet dhe është frymëzim për shumë vajza të apasionuara ndaj modës.

Së fundi Kim Kardashian ka treguar një nga truket ose sekretet se si mund të bëni që gjoksi juaj të duket aq bukur.

39 vjeçarja ka pranuar se për të është shumë e vuajtshme por gjithçka ja vlen për bukurinë. Për ta bërë të duket eshe më bukur ajo u tregon punonjësve të saj se para reklamave duhet të vendosin një ngjitëse duke ngritur gjoksin sa më lart.

Në këtë mënyrë, çdo gjë që të vishni do të duket shumë elegante. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: