Connect with Us

FOTO- Anxhelina Hadërgjonaj nuk i lë vend imagjinatës/ Ekspozon format seksi dhe guxon me veshjen

Showbizz

FOTO- Anxhelina Hadërgjonaj nuk i lë vend imagjinatës/ Ekspozon format seksi dhe guxon me veshjen

Publikuar

-

Prej disa kohësh, ajo nuk është tepër aktive në muzikë por këngëtarja Axhelina Hadërgjonaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë për jetën e saj jashtë Shqipërisë dhe për romancat e saj.

Së fundmi bukuroshja Hadërgjonaj ka vendosur të provokojë ndjekësit pa pushim nga shfaqja e saj në Paris me një fustan jeshil të hapur që nuk i linte vend imagjinatës, fustan që më parë  e ka veshur Jennifer Lopez.

E ndërsa kësaj here Anxhelina ka zgjedhur një fustan blu të hapur që i nxjerr në pah format trupore. Këngëtarja shfaqet mjaft sensuale dhe në adresën e saj nuk kanë munguar mijëra komente dhe pëlqime.

Anxhelina gjithmonë ka treguar se di të guxojë me veshjen e saj, që asnjë herë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj duke u shfaqur në super formë dhe seksi.

/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Publikuar

-

Nga

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është shprehur se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me ish bashkëshortin e saj. Së fundmi, Rudina ka ndarë në Instagram foto e video me të voglën e saj pranë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE