Connect with Us

Një lidhje e krijuar në Parajsë/ Këto dy shenja të horoskopit janë të bëra për njëra-tjetrën

Life Style

Një lidhje e krijuar në Parajsë/ Këto dy shenja të horoskopit janë të bëra për njëra-tjetrën

Publikuar

-

Nëse ju jeni një Virgjëreshë dhe po pyesni veten se cilat shenja të Zodiakut do të bënin një perspektivë vërtet të shkëlqyeshme romantike për ju, mendoni menjëherë për një Akrep. Dhe është e njëjta gjë edhe për një Akrep. Ju jeni dy shenja që nuk do ta konsideronit njeri-tjetrin si një opsion të parë kur bëhet fjalë për dashurinë dhe marrëdhëniet.

Këto dy shenja të Zodiakut vërtet kujdesen shumë për njëra-tjetrën.

Akrepët kanë një reputacion për të qenë të besueshëm. Dhe të gjithë e dinë që besimi i ndërsjellë është një nga aspektet më të rëndësishme për ndërtimin e një marrëdhënie të lumtur dhe të shëndetshme. Një Akrep mund të jetë dikush që e ka të vështirë të jetë i hapur dhe i sinqertë se kush janë në të vërtetë. Por, pasi të jenë të kënaqur me një person, ata do të jenë më shumë se të gatshëm t’i shfaqin pasionet dhe emocionet e tyre dikujt. Dhe kjo është një nga aspektet më të mahnitshme të personalitetit të një Akrepi.

Akrepi dhe Virgjëresha janë shumë intensivë kur bëhet fjalë për emocione.

Ata jo domosdoshmërisht mund ta shfaqin atë para botës, por Akrepat janë krijesa tepër emocionuese. Ata kanë një tendencë për të vendosur me të vërtetë muret e tyre në një përpjekje për të mbrojtur veten dhe të sigurohen që nuk janë të komprometuar emocionalisht. Ata do të duan të kufizojnë të gjitha dobësitë e mundshme dhe kjo është arsyeja pse ata duan të mbajnë gjërat në shishe brenda. Ata preferojnë të mbajnë veten shumë, sepse kanë frikë nga dhimbja që mund të sjellin njerëzit e tjerë. Por atëherë … gjërat ndryshojnë sa herë që dikush i veçantë vjen për t’i treguar atyre se nuk ka asgjë nga të cilën duhet të kenë frikë.

Akrepat dhe Virgjëresha thjesht duan ta gjejnë veten në lidhje të pasionuar dhe të fortë me një person tjetër.

Akrepët dëshirojnë të ndjehen të kuptuar. Ata duan të jenë me njerëz që janë në gjendje të lidhen me ta në një nivel të thellë. Për ta, të qenit i dashur nga dikush nuk është e mjaftueshme nëse ai person nuk është në gjendje t’i kuptojë ata me të vërtetë. Ata duan një person i cili do të jetë i durueshëm dhe i qëndrueshëm me ta edhe kur ata po kalojnë magjitë e tyre të një emocionaliteti intensiv./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: