Connect with Us

Pasi u tha se është fituese e Festivalit të Këngës/ Reagon Elvana Gjata, ja surpriza e saj

Showbizz

Pasi u tha se është fituese e Festivalit të Këngës/ Reagon Elvana Gjata, ja surpriza e saj

Publikuar

-

Pas një vere të suksesshme dhe të mbushur me shumë projekte muzikore, Elvana Gjata është gati edhe për një këngë të re.Nëpërmjet postimeve në Instagram këngëtarja ka zbuluar se ndodhet në Gjermani dhe për këngën e re po punon aty.

Këngëtarja ka preferuar ta mbajë surprizë këngën, megjithatë nga kërcimi që ajo bën duket se ajo do të jetë ritmike.Në postimin e saj Elvana shkruan “Mama” duke lënë të kuptohet se kënga e saj e re do të mbajë këtë titull.

Kujtojmë se pak ditë më parë, këngëtarja zbuloi edhe disa foto ku tregonte se ishte duke xhiruar një klip dhe se në vitin 2020 Elvana ka lajmëruar se do të hedhë në treg edhe albumin e saj të ri./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: