Connect with Us

Surprizë!/ Djali i aktorit të famshëm në një lidhje me një vajzë shqiptare

Showbizz

Surprizë!/ Djali i aktorit të famshëm në një lidhje me një vajzë shqiptare

Publikuar

-

Djali i aktorit të famshëm Arnold Schwarzenegger, Joseph përflitet se është në lidhje me një vajzë shqiptare.

Nicky Dodaj është bukuroshja shqiptare që i ka marrë mendjen djalit të aktorit të famshëm.

Dyshja nuk e ka pranuar ende lidhjen, megjithatë ata janë parë disa herë në shoqëri të njëri-tjetrit. Hera e fundit që janë parë bashkë ka qenë mbrëmja e kaluar në një lokal nate të quajtur,  “Bootsy Belloës”.

Nicky kishte veshur një palë xhinse të gjera të kombinuara me një crop top të zi dhe xhaketë lëkure. Nicky Dodaj është vajzë e prindërve shqiptarë, të cilët vite më parë kanë emigruar në SHBA.

Ajo ka afër 10 mijë ndjekës në Instagram dhe me krenari tregon se është shqiptare. Shpesh shihet me foto të flamurit shqiptar dhe nga komentet shihet se di mirë edhe shqip./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE