Connect with Us

“Më bën dot kështu?”/ Doktoresha e VIP-ave rrëfen momentin kur Gentian Zenelaj i shkon në klinikë dhe i kërkon që ta dobësojë

Showbizz

“Më bën dot kështu?”/ Doktoresha e VIP-ave rrëfen momentin kur Gentian Zenelaj i shkon në klinikë dhe i kërkon që ta dobësojë

Publikuar

-

Lida Hoxha, mjekja estetike, e njohur njëkohësisht edhe si doktoresha e VIP-ave ishte e ftuar këtë të mërkurë në “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel.

Ajo ka treguar se të shumtë janë personazhet publikë që drejtohen tek ajo për të përmirësuar pamjen e tyre, por sidomos për të rënë në peshë. Një ndër ta është edhe aktori i humorit Gentian Zenelaj. Ky i fundit i është drejtuar klinikës së Lidës për të bërë balonin gastrik i cili siguron rënie të sigurt dhe të shpejtë nga pesha. Lida Hoxha ka treguar edhe se çfarë Gentian Zenelaj i ka thënë kur i ka shkuar në klinikë.

“Të them si më ka ardhur Genti në klinikë. Kishte një foto kur ka qenë 18 vjeç dhe më thotë mua ‘ti më bëndot përsëri kështu?’. Një moment thashë ‘po ta shikojmë gjatë rrugës’. Ne jemi akoma në këtë udhëtimin tonë. Nuk ka mbaruar udhëtimi jonë me Gentin.

Duhet një vit kohë që ta shikojmë të gjithë rezultatin. Ai ndihet i lumtur, por mendoj se nuk është vetëm çështje aparence. Gentin kishte dhe pak probleme, e lodhte mbipesha. Kështu që le ta shohim më pak të rrumbullakosur, por jo shumë të dobët”,ka treguar Lida Hoxha./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE