Connect with Us

Noizy zbulon surprizën për fansat/ Reperi pjesë e filmit gjerman

Showbizz

Noizy zbulon surprizën për fansat/ Reperi pjesë e filmit gjerman

Publikuar

-

Reperi i njohur shqiptar Noizy, disa ditë më parë ka bërë të ditur për fansat e tij se do të jetë pjesë e një filmi gjerman.

Mbrëmjen e djeshme Noizy ka ndarë trailerin e filmit dhe ka zbuluar edhe roli i reperit shqiptar.

Në filmin që mban titullin “Man from Beirut” ose “Blind”, Noizy do të ketë një rol dytësor dhe shfaqet përkrah aktorit gjerman Frederick Lau.

Pjesë e filmit janë edhe disa aktorë të tjerë shqiptarë si Blerim Destani dhe aktori shqiptaro-amerikan, James Biberi.

Premiera e filmit pritet të mbahet në datën 25 nëntor./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E fiksuar pas dy yjeve më të mëdhenj të futbollit/ 20 fotot e tifozes që çmend meshkujt

Publikuar

-

Nga

Modelja Tereze Kalman është shumë e dhënë pas futbollit. Madje është e fiksuar pas dy yjeve  më të mëdha të futbollit si Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Ajo dhuron poza mjaft të nxheta dhe ka një numër prej 240 mijë ndjekësish në Instagram.Tereze ka forma perfekte dhe mjaft seksi ndaj dhe kemi përzgjedhur 20 fotot […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas Amit dhe mikesha e tij e ngushtë ka dy fjalë për t’i thënë / Elvana Gjata uron Ermalin në mënyrën më të veçantë

Publikuar

-

Nga

Pas suksesit që pati me filmin e parë “Dy gisht mjaltë” Ermal Mamaqi do të publikojë premierën e parë të filmit më të ri “I love Tropoja. “ Nuk kanë  munguar urimet më të mira të miqve të tij më të ngushtë dhe fansave.  Pas fjlaëve të bukura të bashkëshortes së tij Amarda Toska, edhe […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nga Burak Ozcivit tek Çagatay Ulusoy/ Ja kush u shpall aktori më i mirë turk

Publikuar

-

Nga

Serialet turke tashmë janë bërë pjesë e pandashme e erkaneve shqiptare. Aktorët më të famshëm turk janë të njohur tashmë edhe nga publiku shqiptar. Përveç rolit të tyre ata kanë dhe një konkurrencë për pamjen e tyre. Si çdo vit publikohet një listë me aktorët turq më të mirë, bazuar nga votat e publikut dhe […]

LEXO TE PLOTE