Connect with Us

“Nuk kam asgjë kundër tyre, por…”/ Hygerta Sako tregon si do të ndihej nëse vajza e saj do të ishte lesbike

Showbizz

“Nuk kam asgjë kundër tyre, por…”/ Hygerta Sako tregon si do të ndihej nëse vajza e saj do të ishte lesbike

Publikuar

-

Moderatorja e njohur e sportit Hygerta Sako e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private. Të pakta janë herë kur ajo flet për vajzën e saj dhe familjen.

E ftuar në emisionin Glamour Zone, Hygerta është pyetur nga moderatorja se si do të reagonte nëse vajza e saj do të ishte lesbike.

Hygerta është shprehur se nuk asgjë kundër këtij komuniteti por për të do të ishte e dhimbshme.

“Do të ishte e dhimbshme. Unë e kam bërë me vajzën këtë bisedë, sepse ajo mbron shumë të drejtat e homoseksualëve apo personave të tjerë. Realisht, nuk kam asgjë kundër këtyre personave. Por sinqerisht, tek vazja ime do të më dhimbte shumë. Sepse si çdo nënë shpresoj që vajza të shkollohet, të ketë nje profesion të mirë, të jetë e realizuar dhe të krijojë familjen e saj. Do të ishte e dhimbshme, por do ia pranoja çdo gjë.”

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE