Connect with Us

“Tërbon” meshkujt me të pasmet e saj/ 20 fotot më “shpërthyese” të Jacky Romero

Showbizz

“Tërbon” meshkujt me të pasmet e saj/ 20 fotot më “shpërthyese” të Jacky Romero

Publikuar

-

Jacky Romero është një modele dhe influencuese në rrjetet sociale. Romero ka lindur në Los Angeles, California dhe tani jeton në Dallas, Texas.

Kohët e fundit fitoi titullin Miss HIN Los Angeles dhe para kësaj u emërua Miss DallasTexas Latina.

Këto Konkurrencë së bashku me mediat e saj të mëdha sociale në vijim kanë lejuar një platformë që të flasë për çështje të vetëvlerësimit dhe ta pozicionojë veten si një modele në komunitetin spanjoll.

Ajo është shfaqur në Univision dhe Telemundo dhe është paraqitur në disa botime përfshirë Playboy Italia dhe Kaboom Magazine./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Maluma koncert në Tiranë/ Zbulohet çmimi i biletave

Publikuar

-

Nga

Këngëtari seksi latin Maluma do të mbajë një koncert në Tiranë ku do të performojë në Sheshin “Nënë Tereza”. Koncerti do të mbahet më datë 14 mars dhe pak më parë janë zbuluar edhe çmimet e biletave. Shifrat variojnë nga 4500 lekë të rinj (38 euro) në zonën e quajtur Cherry, e cila ndodhet pranë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dua Lipa në klub nate duke hedhur para për striptistet/ Kritikët reagojnë ashpër: Të bojkotojmë muzikën e saj

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka ngjallur shumë debate në rrjetet sociale pasi publikoi një video në një klub nate duke iu hedhur para striptiste. Kjo video ka shkaktuar shumë reagime nga kritikët që kanë nisur nëj debat të ashpër në rrjet në lidhje me feminizmin duke bërë  thirrje për një bojkot të muzikës […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Keisi vjen me poza seksi/ Sabiani bën komentin tipik prej “babai fanatik”

Publikuar

-

Nga

Keisi Medini është kthyer një nga vajzat  më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët ndan momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundi ajo ka publikuar një foto ku merr një pozë mjaft seksi dhe shkruan: “Duke jetuar jetën më të mirë.” Këngëtari shqiptar Sabiani […]

LEXO TE PLOTE