Connect with Us

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Showbizz

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Publikuar

-

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka promovuar albumin e tij të parë. Ndër të tjera këngëtari ka bërë dhe një deklaratë që I ka habitur të gjithë.

I pyetur nga Bieta, ai pranoi se shpeshherë bën edhe muzikë popullore, pasi është një zhaner që përqafohet më shumë nga publiku.

Duke bërë humor ai tregoi se kredinë arriti ta paguante brenda një viti me paratë e fituara nga dasmat.“Me ta dhënë drejtë. Një kredi që kam provova ta paguaj me rrogë por nuk ia dola. U desh që të dilja me popullore që të shlyeja kredinë për një vit”, tha këngëtari.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTOT- Me të brendshme dhe linja tepër seksi/ Klaudia Pepa zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, prej kohësh është zhvendosur në shtetin fqinj, Italinë ku dhe ka fituar një famë dhe ka arritur shumë suksese në skenat më të famshme italiane. Para pak kohësh Pepa kishte paralajmëruar se së shpejti do të vinte me një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ajo sapo ka treguar se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Eliona Pitarka befason me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Aktorja shumë e dashur e humorit, Eliona Pitarka është një nga personazhet që është komnetuar shumë në mediat rozë për pamjen e saj. Ajo është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit dhe Eliona ka vërtetuar se bukuria e saj është totalisht natyrale. Duke qenë se shumë vajza të shoëbizit akuzohen për operacione […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Publikuar

-

Nga

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime. Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë se kjo këngë i është kushtuar Loredanës. Përveç fansave dhe shumë kolegë të tjerë e kanë mbështetut dhe pëlqyer këngën. njëra prej tyre është edhe Fifi, e cila ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi janë njohur falë Redon Makashit/ Këngëtari rrëfen me detaje takimin e tyre të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur shqiptar Redon Makashi ka sjellë ndërmend disa kujtime nga karriera e tij ndër vite. Ndër to ka qenë edhe njohja me dy figura shumë të njohura të muzikës si Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi. Makashi ka treguar se si ka shërbyer si urë lidhëse për njohjen e dy artistëve, Mira Konçit dhe […]

LEXO TE PLOTE