Connect with Us

16 fotot që tregojnë vështirësitë që çdo vajzë përballet në kohët moderne

Kuriozitete

16 fotot që tregojnë vështirësitë që çdo vajzë përballet në kohët moderne

Publikuar

-

Thonjtë tuaj, flokët kaçurrela ose të rregulluara,dhe takat e larta … Ndonjëherë të qenit vajzë është vërtet e vështirë. Dhe, megjithëse për burrat mund të duket se ajo që ne bëjmë është e lehtë, në të vërtetë ka shumë gjëra që janë aq të bezdisshme, ato mund të na bëjnë të humbasim durimin.

“Bright Side”  ka vendosur të ndajë 16 prej tyre me ju.

16. Kur thonjtë tuaj janë shumë të gjatë:

15+ Fotografitë që tregojnë përleshjet çdo vajzë moderne përballet

Katie Hess Forrest@KatieForrest8

My hair gets stuck/caught in everything!!!

View image on Twitter
See Katie Hess Forrest’s other Tweets
14. Duket sikur topuzi i përsosur nuk ekziston.

brittney@xlukehemmingsx

When you try to put your hair in a bun and it just

View image on Twitter
61 people are talking about this
13. … ose këpucët perfekte.

Winter Hatfield@Wiintterr

Only girls understand the struggle of blisters from wedges and sandals😭

View image on Twitter
See Winter Hatfield’s other Tweets
12. Ndonjëherë, për hir të bukurisë, vajzat duhet të shndërrohen në një përbindësh.

15+ Fotografitë që tregojnë përleshjet çdo vajzë moderne përballet

See única’s other Tweets
10. Ndjenja kur sytjena juaj e preferuar përpiqet t’ju vrasë
See Andreii’s other Tweets
9. Kurrë nuk ka hapësirë ​​të mjaftueshme për të gjitha shishet.

Marky M.@Marky_cz

I just need bigger washbasin! :/ 😀

View image on Twitter
See Marky M.’s other Tweets

15+ Fotografitë që tregojnë përleshjet çdo vajzë moderne përballet

7. Ndonjëherë duket se të gjitha produktet tuaja të bukurisë janë kundër jush.

Caserito@CaserWoo

My foundation exploded in my makeup bag. [email protected]#%#&@*%$&*#!!%

View image on Twitter
See Caserito’s other Tweets
6. Kur nuk mbaroni lidhjet e flokëve dhe ato që kanë mbetur duken si këto:

Nicole Thompson@ThompsNicole

Only girls will understand the struggle of this…

View image on Twitter
See Nicole Thompson’s other Tweets
4. Thonjtë e gjatë nuk funksionojnë mirë askund (jo vetëm në banjë).

Sabrinaa🦋@_Moroccana

I think every girl can understand me when I say this is a STRUGGLE

View image on Twitter
3,985 people are talking about this
3. Kur dëshironi të jeni sa më afër pasqyrës të jetë e mundur:

15+ Fotografitë që tregojnë përleshjet çdo vajzë moderne përballet

Boss Lopez@jessicaaalopez

When your legs aren’t shaved so you shave where the holes are

View image on Twitter
See Boss Lopez’s other Tweets
1. Sa herë që shkoni në një dyqan kozmetike

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Publikuar

-

Nga

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori) 18 qershor – 12 korrik (në Gaforre dhe Luan) 14 tetor – 3 nëntor (në Peshore dhe Akrep) Por, si ndikon kjo astrologji në horoskopin tuaj të dashurisë? Gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Publikuar

-

Nga

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e shohin partneritetin si një pronësi. Ata njihen si shenja më pasionante e zodiakut ndaj janë shuëm të zjarrtë dhe të fortë. Cila është puna apo karriera që duhet të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Publikuar

-

Nga

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin qëllime, i arrijnë ato dhe pastaj vendosin synime më të larta. Simboli që shenja e luanit mbart, është në pajtueshmëri të plotë me shenjën e zodiakut, ndaj sugjerohet të […]

LEXO TE PLOTE