Connect with Us

Bija ime/ Demir çmendet pas largimit të Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Demir çmendet pas largimit të Ojkysë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Demir nuk mund ta besojë se Ojky ka zgjedhur Asunë dhe kundërshton. Gjykatësi urdhëron që Demirin ta nxjerrin jashtë sallës së gjyqit. Asu i premton Ojkysë se nuk do pendohet që e zgjodhi. Demir bën gati valixhen e Ojkysë dhe dërgon Ugurin në shtëpinë e Asusë. Ugur pyet Ojkynë pse e zgjodhi Asunë por ajo nuk i tregon. Xhemal dhe Zhilet bëjnë plane për të futur në kurth Demirin dhe Ugurin.

Asu i tregon Xhemalit se Ojky e zgjodhi dhe e falenderon për planin. Ajo është e lumtur sepse do bëhet e pasur. Demir nga mërzia shkon të dehet në klub. Ai shkakton trazira dhe përjashtohet nga klubi. Asu nis problemet me Ojkynë. Asaj i duhet t’i bëjë mëngjesin e t’i hekurosë këmishën. Demir çmendet pas largimit të Ojkysë nga shtëpia. Ai sillet sikur është i lumtur por në fakt është i lënduar. Demir mendon se tani që Ojky nuk është ai do të jetë i lirë dhe nuk do të ketë detyrime./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE