Connect with Us

Çfarë po ndodh?/ Fansat e Ardit Gjebreas “fushatë” në internet për këtë arsye të çuditshme

Showbizz

Çfarë po ndodh?/ Fansat e Ardit Gjebreas “fushatë” në internet për këtë arsye të çuditshme

Publikuar

-

E mbani mend këngen e famshme të këngëtarit dhe moderatorit Ardit Gjebrea e lançuar në vitin 1997, “Dimëroj”?

Mesa duket kjo këngë vazhdon të dëgjohet ende edhe në ditët e sotme dhe është një nga këngët më të vlerësuara dhe mesa duket se ka mbetur ndër vite një ndër këngët e preferuara të publikut.

Për këtë arsye, po bëhet një fushatë e mirëfilltë në rrjete sociale me një kërkesë për kantautorin.

Të shumtë janë personat që i kanë kërkuar Gjebreas ta rikthejë sërish këngën në festivalin e “Këngës Magjike” të këtij viti.

Në një prej postimeve të Arditit në Instagram, ndjekësit kanë nisur komentet “Rikthe ‘Dimëroj’”, për të cilën duket se i ka marrë malli.

Kantautori ende nuk ka kthyer një përgjigje për qindra komentet, disa prej të cilave po jua tregojmë më poshtë.

Shpresojmë që Gjebrea t’i ketë vënë re këto kërkesa dhe ta realizojë dëshirën e publikut, duke rikthyer këtë vit në “Këngën Magjike” hitin e tij super të suksesshëm, “Dimëroj”./CNA..al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Khloe Kardashian i fali se e tradhëtuan/ Reagimi i Jordyn Woods nuk pritej

Publikuar

-

Nga

Treshja, Khloe Kardashioan, Tristan Thompson dhe Jordyn Woods kanë qenë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë për shumë kohë. Pasi Tristan e tradhtoi me miken e ngushtë të së motrës, Khloe e ka patur shumë të vështirë të përballet me një situatë të tillë. Por duket se për Khloen tashmë çdo gjë i përket […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Jam gati për tu bërë baba”/ Këngëtari dhe ish missi zbulojnë planet për të krijuar familje

Publikuar

-

Nga

Devis Xherahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Devisi dhe partnerja e tij Ertemiona Mejdani kanë një lidhje dashurie prej shumë vitesh. Së fundi të ftuar në emisionin Ftesë në 5 çifti ka zbuluar dhe për planet e afërta për të krijuar familje. Ertemiona u shpreh se Devisi është në momentin […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Kourtney Kardashian “kapet mat”/ Rikthehet tek ish i dashuri 26 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Kourtney Kardashian nuk i ka rezistuar shumë vetmisë dhe ka vendosur të kthehet sërish me ish të dashurin e saj, Younes Bendjima. Miliarderja dhe 26-vjeçari janë fotografuar teksa kanë hyrë bashkë në një klub në Miami, ku ajo çfarë binte në sy më shumë ishte afrimiteti i tyre. Kardashian shihej se ishte […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Është një nga femrat më të bukura spanjolle/ Fotot e modeles që po tërbon meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi të ekranit në Spanjë. Bëhet fjalë për modelen dhe gazetaren Violeta Magrinan. Ajo është bërë e njohur në reality shoën Mujeres y hombres y Viceversa në vitin 2018. Që nga ai moment e ka rritur famën e saj edhe falë bukurisë që e karakterizon. Violeta është në një […]

LEXO TE PLOTE