Connect with Us

Dështim dhe shkatërrim/ 5 shenjat e horoskopit që e përjetojnë më keq ndarjen nga partneri

Life Style

Dështim dhe shkatërrim/ 5 shenjat e horoskopit që e përjetojnë më keq ndarjen nga partneri

Publikuar

-

  1. Peshqit (19 shkurt – 20 Mars)

Si Peshq, ju jeni me të vërtetë një njeri që ka zemër ari. Ju jeni dikush që ka një tendencë për të romantizuar dhe idealizuar partnerët tuaj pak a shumë. Ju vetëm prireni të shikoni në cilësitë e tyre më të mira dhe kjo mund të jetë një problem sa herë që ju të dy shpërtheni. Do të ndaleni shumë në aspektet pozitive të marrëdhënies që do të përfundoni duke lënë pas dore pjesët e këqija të saj. Vetëm përpiquni të mbani në mend se marrëdhënia përfundoi për një arsye. Dhe nuk ishte për të gjitha pjesët e mira. Po, është në rregull të kujtojmë gjërat e mira. Por mos harroni as për të keqen.

  1. Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)

Ju keni një shpirt shumë të sjellshëm dhe të kujdesshëm. Ju pëlqen gjithmonë të kujdeseni për njerëzit që doni. Dhe kjo është veçanërisht e vërtetë sa herë që hyni në marrëdhënie. Kjo është arsyeja pse kurdoherë që shkëputeni me një partner, mund të jetë veçanërisht shkatërruese për ju. Ju duket sikur asnjë nga përpjekjet tuaja nuk ishte e mjaftueshme për ta zgjatur atë.

  1. Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)

Si Virgjëreshë, ju jeni një perfeksionist i vërtetë. Dështimi është vërtet diçka që nuk ju pëlqen ta toleroni. Dhe sa herë që një marrëdhënie përfundon në një ndarje, ju e shihni atë si një dështim të vërtetë. Do të kaloni kaq shumë ditë dhe netë vetëm duke menduar se ku keni gabuar. Ju do të shtroni mbi çdo detaj të vetëm. Do të përpiqeni të përgjigjeni në shumë prej çështjeve që kanë mbetur të pazgjidhura. Dhe është gjithçka sepse keni vështirësi t’i lini gjërat.

  1. Demi (20 Prill – 21 maj)

Ju nuk përshtateni mirë për të ndryshuar. Si Demi, ngjani shumë me një Virgjëreshë në kuptimin që gjithmonë dëshironi që gjërat të jenë një mënyrë e duhur. Pasi të mësoheni të keni një person të caktuar përreth, nuk ju pëlqen të merreni me idenë që ata të mos jenë më atje për ju. Ju trondit. Dhe kjo është veçanërisht e vështirë për ju pasi keni një personalitet kaq besnik. Pasi dikush fiton besimin tuaj, mund të jetë shumë e vështirë për ju të shkëputeni nga ai individ.

  1. Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor)

Është gjithçka për harmoninë dhe ekuilibrin për ju si një Peshore. Dhe kur nuk arrini të promovoni paqen. Kjo është arsyeja pse shpërthimet janë kaq të vështira për ju. Ju thjesht nuk mund të mbani mendimin tuaj për të mos qenë në gjendje t’i bëni gjërat të punojnë me dikë tjetër. Ju gjithmonë dëshironi të krenoheni për të siguruar harmoninë dhe ekuilibrin e gjithçkaje. Por padyshim, një ndarje është vetëm një kujtesë e dështimeve dhe mangësive tuaja./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Jahte private, parti me Khloe Kardashian dhe dasma 1 milionë dollarëshe/ Brenda kompanisë së madhe të modës të miliarderit 55 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Boohoo është një nga kompanitë që është rritur me hapa të mëdha. Ajo u themelua në vitin 2016 nga Mahmud Kamani dhe partnerja e tij Carol Kane. Kompania është rritur me shpejtësi dhe deri më tani ka arritur më shumë se 3.8 miliardë dollarë. Kamani ka gjetur rrugën për tu bërë miliarder dhe tani është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Ushqimi më i reklamuar në Instagram/ Si të përgatitni tostet më special me bazë pataten e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Një trend tjetër i njohur në Instagram janë tostet me bazë pataten e ëmbël. Jo vetëm të famshme, por edhe të shëndetshme. Nëse po mbani një dietë pa përbërës me gluten dhe nuk doni të përdorni bukën këto janë kombinimet ushqimore më të shijshme që mund të provoni. 1-Tost me avocado, patate të ëmbël dhe […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Lehtëson stomakun dhe shmang të vjellat/ Disa arsye pse duhet të përdorim xhinxher në ushqim

Publikuar

-

Nga

Mëngjesi është një nga vaktet më të rëndësishme për çdo njeri. Pavarësisht se ndonjëherë rutina mund t’iu mërzisë por jo nëse pjesë e tij është xhinxheri. Këto janë disa nga mënyrat se si mund ta përdorni xhinxherin në ushqim. Mund ta përzieni me kafenë tuaj. Kafja dhe Xhinxheri janë një kombinim shumë luftues, veçanërisht perderisa […]

LEXO TE PLOTE