Connect with Us

Femrat më seksi të showbizzit shqiptar?/ Robert Berisha i habit të gjithë, ja përgjigja e tij

Showbizz

Femrat më seksi të showbizzit shqiptar?/ Robert Berisha i habit të gjithë, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Ish bashkëshorti i Nora Istrefit dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha, ishte i ftuar së fundmi në një intervistë për “Glamour Zone”, ku habiti me deklaratat e tij lidhur me ndarjen nga Nora Istrefi dhe marrëdhënien që ka tani me mamanë e vajzës së tij.

Roberti tregoi se ka ende një portë të hapur për t’u ribashkuar me Norën, duke treguar se herë pas here ata qëndrojnë edhe bashkë, duke qenë se jetojnë afër dhe i gjenden pranë vogëlushes Renee.

I pyetur nga moderatorja se cilat janë 3 femrat më seksi të showbiz-it shqiptar, duke përjashtuar emrin e Nora Istrefit, Roberti zgjodhi 3 emra:

“Elvana Gjata, Era Istrefi dhe Tayna.”

Më tej, Roberti shtoi se emrin e Erës duhet ta kishte përmendur të parin, por preferoi të mos gjykohej se “po mban me hatër”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE