Connect with Us

FOTO-Aktori më i “dëshiruar” nga femrat/ Ndryshimi drastik i tij i habit të gjithë fansat

Showbizz

FOTO-Aktori më i “dëshiruar” nga femrat/ Ndryshimi drastik i tij i habit të gjithë fansat

Publikuar

-

Aktori turk Engin Akyurek, i cili në Shqipëri është bërë i njohur me rolin e tij si “Omer” në serialin “Dashuri bardh e zi”, i ka habitur të gjithë fansat e tij me ndryshimin drastik në pamje, i cili tani nuk ka më kaçurrelat e tij të famshme.

Bashkë me aktoren Neslihan Atagul , ata janë duke punuar për një film të ri dhe aktori është detyruar që t’i presë pasi regjisorët i kanë kërkuar që për rolin e ri ai të bëjë një ndryshim drastik në pamje.

Filmi i tyre mban titullin “Vajza e Sefitir” dhe data e publikimit nuk është bërë ende publike.

Neslihan dhe Engin do të jenë personazhet kryesorë të filmit dhe historia e tyre do të trajtohet që nga fëmijëria. Prandaj, ‘Omer’ është pa mjekër, me disa kile më pak dhe me flokë të shkurtër./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: