Connect with Us

FOTO-Kush e goditi Rezart Veleshnjën?/U shfaq me sy të nxirë, aktori tregon më në fund se çfarë ndodhi me të

Showbizz

FOTO-Kush e goditi Rezart Veleshnjën?/U shfaq me sy të nxirë, aktori tregon më në fund se çfarë ndodhi me të

Publikuar

-

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja i ka habitur të gjithë me postimin që ka bërë në rrjetet e tij sociale ku ka publikuar disa video nga xhirimet e emisionit “Shiko kush luan”, por ajo që ka qënë në sy ka qënë shenja në syrin e tij.

Një e nxirë dallohet qartë, ndërsa edhe aktori nuk mundohet që ta fshehë duke pozuar krah moderatores së emisionit Luana Vjollcës.

Por pak minuta më parë, Rezarti ka zbuluar gjithçka me nje Instastory, duke lënë të kuptohet se një look i tillë është pjesë e një numri të ri në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Përveç tij, në foto është shfaqur me një sy të nxirë edhe kolegu i tij. aktori Florian Binaj, ndërsa të dy kanë pozuar me Luana Vjollcën.

“Na ka zgërdhi në dajak Luana”- shkruan Rezarti me humor krahas postimit, pa zbuluar më shumë detaje nga numri i tyre në emisionin që do të transmetohet këtë të shtunë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: