Connect with Us

Genta Ismajli nuk ndalet/ Zbulon surpizën që ka përgatitur për festat e fundvitit

Showbizz

Genta Ismajli nuk ndalet/ Zbulon surpizën që ka përgatitur për festat e fundvitit

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është kthyer në qendër të vëmendjes të shtypit rozë. Genta është përfolur shumë edhe në mediat turke për një bahskëpunim të mundshëm me një nga artistët më të njohur turk.

Përveç këtij bashkëpunimi duket se Genta ka gati dhe një tjetër bashkëpunim me një artsit të huaj. Këngëtarja ka shkruar se ajo është duke përgatitur një bashkëpunim special për festat e fundvitit. “Një diçka speciale do të vije se shpejti me David Jay”, ka shkruar ajo derisa ka pozuar afër David.

Kënga e fundit e Gentës ishte ajo para shtatë muajve që quhet “Zjarr” e cila ka mbi dy milionë klikime. Por, Genta ka zgjedhur fundvitin për të sjell këngë të re, madje për këtë bashkëpunim para disa ditë kanë shkruar edhe mediat turke./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: