Connect with Us

Horoskopi 15 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Life Style

Horoskopi 15 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju

Publikuar

-

Dashi 

Mëngjesi i kësaj të premteje do të jetë shumë i dobishëm, ndërkohë që lodhja do të ndihet gjatë pasdites. Mund të hidhni një hap përpara sa i takon kontakteve, mjafton që të merrni vendime të kontrollura. Udhëtimet dhe miqësitë janë mjaft të favorshme. Në dashuri do të kthehet pasioni.

Demi

Jeni në fazë rimëkëmbjeje dhe paratë nuk do ju mungojnë. Do ju duhet që të bëni blerje, por jeni të detyruar që të shtyni gjithçka për në një moment tjetër. Në dashuri përmirësimet janë të ndjeshme, por nuk shmanget mundësia që të përballeni me një të papritur.

Binjakët

Hëna do të jetë në shenjën tuaj dhe mbështetja nuk do ju mungojnë. Mos u përhumbni mes shumë gjërave që keni për të bërë. Në familje klima do të jetë e qetë, ku me shumë mundësi do ju duhet që të zgjidhni disa probleme në çift. Keni patur debate me njeriun e zemrës dhe ka ardhur momenti për tu sqaruar.

Gaforrja

Dashuria do të jetë protagoniste e ditës. Një pasion i ri mund të lindë papritur. Pavarësisht lodhjes suaj, rezultatet e mira nuk do të vonojnë që të vijnë. Do keni hënën në anën tuaj dhe situata do të përmirësohet.

Luani

Do të ndioheni në formë të mirë fizike. Mundohuni që të përfundoni gjithçka që keni lënë pas dore gjatë ditëve të fundit. Javët e fundit kanë qenë të mbushura me beteja dhe tashmë ka ardhur koha për një pushim. Në punë do të vlerësohen zgjedhjet e vështira.

Virgjëresha

Nuk jeni në formë, pasi ka diçka që nuk shkon. Jeni duke përjetuar një pështjellim ndjenjash dhe kjo gjë do të ndikojë në jetë në çift. Kjo është edhe arsyeja se pse jeni më pak të qetë. Jeni nervoz dhe të mbushur me dysjhime, por me kalimin e kohës situata do të përmirësohet.

Peshorja

Në raportin në çift rrezikoheni që të dominoheni nga emocionet, njëlloj si dhe në punë. Të rejat e fundit që do të lindin, do ju dhurojnë jo pak energji. Mundohuni që të jeni të vendosur dhe të sigurtë në venten tuaj, në mënyrë që të mos akumuloni mllef në dashuri. Nëse njeriun e zemrës e ndejeni të largët, përgjegjësinë kërkojeni edhe te vetja.

Akrepi

Fundjava që po afron do të jetë e mbushur me emocione. Hëna do të kalojë në shenjën tuaj dhe do të zgjidhë çdo lloj problemi, sidomos nëse keni passur debate në raportin në çft. Doni të ndiheni të dobishëm dhe të ndërtoni diçka të rëndësishme, por dhet t’iu besoni njerëzve të tjerë, pasi nuk mund të bëhet çdo gjë vetëm.

Shigjetari

Ju pret një ditë e ngarkuar, për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Kujdes maksimal duhet të tregoni në të gjitha situatat. Nëse keni përgjegjësi të shumta, shtyjini për më vonë. Vendime lidhur me ndjenjat, bëni mirë që ti shtyni për të hënën, ashtu sikundër edhe çështjet e lidhura me punën. Bëni kujdes lidhur me negociatat dhe takimet.

Bricjapi

Një person i cili prej pak kohësh ka hyrë në jetën tuaj, mund të bëhet shumë i rëndësishëm. Historitë e reja të dashurisë janë shumë të favorizuara. Dashuria kërkon më shumë përkushtim, sidomos nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Me të lindurit e shenjës së demit, ujorit dhe akrepit, raportet janë më intriguese. Mjaft të favorizuara janë edhe projektet e reja.

Ujori

Mund të përjetoni emocione të bukura pozitive lidhur me ndjenjat. Nëse keni të bëni me një person të shenjës së binjakëve mbaheni përgjithmonë. Lidhur me çështjet ekonomike, nuk do të arrini që të zgjidhni gjithçka.

Peshqit

Besojini intuitës! Hiqni dorë nga melankolia dhe largoni mërzinë, e cila do të ndihet gjatë kësaj të premteje. Fundjava do të mësojë realizimin e një dëshire të vjetër. Në dashuri, Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe ju do të jeni tejet bindës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Publikuar

-

Nga

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që zemra të shtojë rrahjet e saj dhe presioni i gjakut të rritet. Studimet tregojnë se stresi i udhëtimit tuaj të përditshëm mund të jenë një faktor i sëmundjeve të […]

LEXO TE PLOTE