Connect with Us

I dashuruar me të jo vetëm në rol/ Pas marrëdhënieve me shumë femra, aktori i “Friends” zbulon sekretet e serialit

Showbizz

I dashuruar me të jo vetëm në rol/ Pas marrëdhënieve me shumë femra, aktori i “Friends” zbulon sekretet e serialit

Publikuar

-

Seriali “Friends”, që në momentin e publikimit u bë seriali më i ndjekur në të gjithë botën dhe ka ende miliona fansa.

Por së fundmi kanë dalë disa “sekrete”, ku sipas një burimi që foli për “Us Weekly”, “Matthew gjithmonë ka qenë i dashuruar me Courteney-n”.

Aktori i njohur i cili ka qenë i martuar në rol me kolegen e tij, nuk ka qenë plotësisht në gjendje të kapërcente ndjenjat e tij për të.

Courtney ishte martuar me David Arquette nga 1999 deri në 2013 dhe aktualisht është e lidhur me Johnny McDavid, ndërsa Matthew kishte marrëdhënie me një sërë femrash të famshme gjatë epokës së “Friends”, përfshirë Julia Roberts.

Sido që të jetë, Courteney dhe Matthew kanë qëndruar afër dhe madje kanë drekuar së bashku gjithmonë! Takimi i tyre i fundit ishte vetëm para një jave!/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: