Connect with Us

I “hyjnë” shtëpisë me themel ose bëjnë thashetheme/ Ja si e shpenzojnë kohën shenjat e horoskopit

Life Style

I “hyjnë” shtëpisë me themel ose bëjnë thashetheme/ Ja si e shpenzojnë kohën shenjat e horoskopit

Publikuar

-

Dashi

Futet në një debat politik në Faceboook.

Demi

Pastron kuzhinën si e çmendur dhe fillon të planifikojë një darkë me miqtë.

Binjakët

Telefonojnë një mike për të bërë thashetheme dhe duke e pyetur si është.

Gaforrja

Fillon të shkruajë një email, e ruan te draftet, fiksohet, e rihap, e korrigjon, e ruan te draftet.

Luani

Del për pazar dhe përfundon duke blerë gjithçka.

Virgjëresha

Bën playlista këngësh, rregullon garderobën, sistemon çantën.

Peshorja

ndalon për të shkrepur një selfie dhe përfundon në një shërbim fotografik që i ha gjysmën e ditës.

Akrepi

Hyn padashje te Instagrami i ish të dashurit, harxhon 3 orë duke e përndjekur nëpër internet.

Shigjetari

fillon dhe lexon diçka, çfarëdoqoftë.

Bricjapi

Nuk e kupton se pse njerëzit duhet ta harxhojnë kohën kot.

Ujori

Shkon në palestër për një vrap të shpejtë. Rri dhe për kardio dhe muskuj barku.

Peshqit

Caktojnë një seancë “urgjente” masazhi ose yoga./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: