Connect with Us

Me këmbë të hapura dhe gjoks bombastik/ Iva Aliko nuk i lë vend imagjinatës, zbulon fotot “përvëluese”

Showbizz

Me këmbë të hapura dhe gjoks bombastik/ Iva Aliko nuk i lë vend imagjinatës, zbulon fotot “përvëluese”

Publikuar

-

Ajo u bë e njohur në showbizzin shqiptar pas historisë së saj intime me deputetin shqiptar të cilit ajo nuk ia zbuloi kurrë emrin, por edhe për format seksi dhe bombastike.

Iva Aliko është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston shumë momente nga jeta e saj, e së fundmi ka “çmendur”  rrjetin me foton që ka postuar.

Ajo ka publikuar një foto ku  ka pozuar mjaft seksi me një veshje të  zezë që i nxjerr në pah të  pasmet e bëshme dhe gjoksin bombastik.

E teksa shfaqet me  veshjen e zezë minimaliste dhe  një  palë çizme të zeza të  gjata, ajo ka  zbuluar edhe  vendin intim duke pozuar me këmbët e hapura./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: