Connect with Us

“Mungesë respekti ndaj të varfërve”/ Veprim i papëlqyeshëm, familja Kardashian “masakrohet” nga fansat

Showbizz

“Mungesë respekti ndaj të varfërve”/ Veprim i papëlqyeshëm, familja Kardashian “masakrohet” nga fansat

Publikuar

-

Familja Kardashian është familja më e ndjekur në botë për shkak të reality show që ato po e publikojnë prej vitesh, “Keeping Up With The Kardashians”.

Vetëm pak orë më parë, Khloe Kardashian ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video nga episodi i ardhshëm , e cila ka ngjallur shqetësim të madh tek publiku.

Gjatë videos, vajzat shfaqen duke luftuar me njëra-tjetrën me ushqim në shtëpi teksa qeshin me të madhe , ndërsa ky veprim s’i ka pëlqyer aspak fansave.

Të shumtë janë ata që janë revoltuar në komente, duke u shprehur se familja Kardashian është duke i shpërdoruar ushqimet, ndërkohë që shumë njerëz të tjerë nëpër botë nuk kanë për të ngrënë.

Të shumtë janë ata që e kanë quajtur këtë veprim të turpshëm dhe të pamatur, si dhe mungesë respekti ndaj ushqimit dhe familjeve të varfëra.

Mirëpo, ka edhe nga ata që i kanë mbrojtur motrat Kardashian dhe Jenner, pasi sipas tyre ky nuk është rasti kur duhet të gjykohen.

Sipas këtyre të fundit, familja Kardashian ka bërë goxha bamirësi dhe nuk është vlerësuar sa duhet.

Pas këtyre reagimeve, nuk ka ardhur ende asnjë reagim nga familja e famshme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: