Connect with Us

Në zemrën e tyre ka vetëm dashuri/ Zbuloni shenjat më të dashura të horoskopit

Life Style

Në zemrën e tyre ka vetëm dashuri/ Zbuloni shenjat më të dashura të horoskopit

Publikuar

-

  1. Luani (23 korrik – 22 gusht)

Si një Luan, ju jeni më romantiku nga të gjitha shenjat e zjarrit. Ju keni një zemër shumë të madhe që është plot pasion dhe dashuri. Ju gjithmonë shkoni për marrëdhënie afatgjata dhe kjo është arsyeja pse ju gjeni sukses në romancë shumë. Ju mund të perceptoheni si dikush që është i vetë-përqendruar dhe i konceptuar, por të njëjtët njerëz që ju markojnë si të tillë nuk e dinë aftësinë e jashtëzakonshme të dashurisë tuaj.

  1. Demi (20 Prill – 20 maj)

Shumë njerëz thonë se ju jeni shumë të mërzitshëm dhe të parashikueshëm për shkak të mënyrës me të cilën i qaseni jetës në përgjithësi. Ju besoni se ekziston një mënyrë e natyrshme për të bërë gjëra dhe vërtet nuk ju pëlqen të futeni në territore të paeksploruara. Por në të vërtetë, ajo lloj filozofie funksionon në avantazhin tuaj kur bëhet fjalë për dashuri. Ju jeni dikush që është me të vërtetë shkollë e vjetër kur bëhet fjalë për romancën.

  1. Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor)

Praktikisht duhet të vijë në befasi të shumë pak se Peshorja është një nga shenjat më romantike nga të gjithë Zodiakut. Ju jeni një romantik i vërtetë në kuptimin më të pastër të fjalës. Ju jeni mishërimi i romancës për shkak të sharmit tuaj natyror dhe karizmës. Ju qëndroni gjithmonë të vëmendshëm për ata që ju rrethojnë dhe gjithmonë bëni çmos për të kujdesur për nevojat tuaja.

  1. Gaforrja(21 qershor – 22 korrik)

Ju jeni shenja më e ëmbël e  të gjitha shenjave të Zodiakut. Romanca është praktikisht në gjakun tuaj për shkak të sasisë së dashurisë që duhet të jepni për të gjithë ata që janë përreth jush. Ju jeni praktikisht një shatërvan dashurie që po pret vetëm këdo që kërkon të marrë atë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

E urreni qafën e trashë dhe fytyrën e mbushur/ 13 këshillat më efikase që iu ndihmojnë të digjni kaloritë e tepërta në këto pjesë

Publikuar

-

Nga

Shtimi i kileve të tepërta duket më së shumti në fytyrë. E vërteta është se shtimi i kileve në pjesën e qafës apo fytyrës nuk janë gjithnjë për shkak të ushqimeve por edhe mënyrës se si flini apo qëndrimit të trupit. Bright Side ka studiuar të gjithë faktorët që ndikojnë në marrjen e kileve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bashkëshorti i saj ishte në mision ushtarak/ Gruaja realizon kartolinën prekëse për festat e fundvitit

Publikuar

-

Nga

Ky muaj festiv është koha perfekte për të kaluar sa më shumë kohë pranë familjes dhe për të ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë familjare. Por kjo nuk është çdo herë e mundur për kryefamiljarët të cilët janë në shërbim ushatrak. Këtë e ka treguar dhe Danielle Cobbo e cila ka realizuar një foto me fotoshop duke […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Publikuar

-

Nga

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një ngjarje të papritur jetë-ndryshuese. Shpesh, ndodh që më e mira që mund të bëjmë në këto situata, është të shikojmë përvojat e të tjerëve. Një studim i ri i […]

LEXO TE PLOTE