Connect with Us

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga Susan Miller

Life Style

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Po filloni të integroheni për të treguar talentin tuaj, në mënyrë që të fitoni sa më shumë para. Falë aftësive tuaja do të fitoni shumë të ardhura.

 

Demi

Ndjeni që e vetmja gjë konstante në jetën tuaj është ndryshimi. Për fat të mirë do të keni mundësi të rishikoni dhe një herë gabimet që keni bërë gjatë këtij viti. Prisni më shumë nga 2020.

 

Binjakët

Zgjedhja juaj për të qënruar diskret ndaj një situate ka ndryshuar. Bëni mirë të nisni me ndryshimet.

 

Gaforrja

Tani mund të zbuloni se miqtë tuaj do t’ju inkurajojnë të shprehin individualitetin tuaj sesa të përputhen me pritjet e ndokujt tjetër.

 

Luani

Jeta juaj profesionale ka ndryshuar dhe qëllimet për të cilat besuat se ishin jetike për ju do të arrini ti zhvendoseni në një mënyrë domethënëse.

 

Virgjëresha

Mund të jeni përfshirë në një cështje ligjore që ka pësuar disa ndryshime rrënjësore.Është momenti për të zgjidhur këtë problem.

 

Peshorja

Që nga Marsi gjendja juaj financiare ka qenë në fluks. Do të bëheni gati për të bërë një ndryshim të madh në sigurimin e financave.

 

Akrepi

Urani vazhdon të qëndrojë në sektorin e dashurisë. Po ju ofron ju dhe partnerit tuaj mundësinë për të lënë rehatinë dhe për të provuar gjëra të reja.

Shigjetari

Keni ndryshuar mënyrën tuaj të jetesës që në Mars dhe për këtë arsye do të vini re ndryshime thelbësore në shëndetin tuaj.

 

Bricjapi

Nëse jeni beqarë dhe në kërkim të një partneri apo partnereje atëherë është momenti i duhur për të hedhur grepin.

 

Ujori

Keni vënë re se një i afërm i juaj ka nevojë të rritet ndaj dhe jeni në kërkim të një hapësire më individuale. Do të vini re se ky i afërm do të vijë tek ju së shpejti.

 

Peshqit

Mendja juaj po prodhon ide shumë inovative. Duke shfaqur pikat tuaja më gjeniale do të keni një sukses të madh./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zejnep rikthehet për të marrë Ojkyn, Demir merr vendimin rreth saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pyet tezen nëse është sëmurë. Zejnep nuk i tregon Ojkyt për sëmundjen. Demir zihet me Zejnepin dhe kërkon të dijë pse ajo është rikthyer për ta marrë Ojkyn. Zejnep sillet si e penduar që e ka braktisur Ojkyn. Demir vendos që Zejnep të jetojë me to përkohësisht në mënyrë që Ojky të mos largohet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE