Connect with Us

Pas filmit me Ermal Mamaqin, Elvana Gjata uron Bes Kallakun për filmin e ri: “Suksese o shoku…”

Showbizz

Pas filmit me Ermal Mamaqin, Elvana Gjata uron Bes Kallakun për filmin e ri: “Suksese o shoku…”

Publikuar

-

Pas filmit me Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka zbuluar se ka një miqësi të ngushtë edhe me aktorin Bes Kallaku.

Teksa Elvana po lançon hitet e saj njëri-pas tjetrit, Besi është gati të publikojë filmin e tij më të ri, “Falco”.

Aktori ka marrë mbështetjen e kolegëve të tij artistë në rrjete sociale dhe sigurisht s’mund të mungonte as përkrahja e Elvanës.

Këngëtarja ka zbuluar edhe diçka të këndshme nga e shkuara e tyre. Elvana dhe Besi paskan qenë miq të vjetër, gjë të cilën askush s’e kishte ditur më parë.

“Suksese o shoku kursit në filmin tënd të parë. Bekime.”- shkruan këngëtarja në postimin ku etiketon Besin, duke zbuluar kështu edhe miqësinë e tyre të vjetër, pasi paskan qenë së bashku në një kurs./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: