Connect with Us

Tendencat e fundit të modës/ Modelet e këpucëve që do t’iu duhen patjetër këtë sezon

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Modelet e këpucëve që do t’iu duhen patjetër këtë sezon

Publikuar

-

Këpucët elegante të dimrit mund të duken si thjesht të bukura por jo të rehatshme. Kur temperaturat bien, ne nuk arrijmë të  veshim stileto sepse në një kohë me shi ose borë dhe në të ftohtë është e pamundur që me këto këpucë të ndjeni ngrohtësi.  Fatmirësisht stilistët kanë menduar dhe për në këtë dimër pasi këpucët me takë janë trendet e fundit që do të shihni në çdo dyqan dhe çdo blogure në rrjetet sociale:

Çizme të gjata deri në gju: Shkojnë me fustane, pantallona, funde ose çdo gjë që keni në dollapin tuaj. Po po, është kaq e lehtë të kombinosh këtë lloj çizmesh dhe në ditët më të ftohta.

Kambale: Janë një blerje e arsyeshme, sepse ato janë super praktike. Një bazament i fortë dhe i trashë për të përballuar dhe ditët me shi dhe ditët e ftohta por gjithmonë duke u dukur sa më bukur.

Animal print: Ashtu si kuleta apo çantat gjithashtu dhe veshjet me dizenjo kafshësh, leopardi zebre etj, tani dhe stilistët e këpucët po bëjnë të njëjtën gjë. Pavarësisht nëse pëlqeni ngjyrat e neonit apo  neutrale, ekziston një mënyrë për t’u egërsuar dhe kjo është të shtoni disa dizenjo. Living.al/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej tyre kanë stilistë personal, shpesh na tregojnë kombinimet më perfekte që duhet të jenë pjesë e përditshmërisë. Për tu dukur sa më në formë dhe elegant ne poi u […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Të vishesh si Kylie Jenner/ Miliarderja tregon kombinimin perfekt

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Miliona njerëz e ndjekin atë dhe pëlqejnë çdo postim të saj. Për shumë vajza ajo është një frymëzim që nga mënyra se si bën make up dhe deri tek mënyra se si vishet. Ndaj dhe Jenner në çdo dalje të saj tregohet shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Modelja më seksi e palestrës/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike. Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 […]

LEXO TE PLOTE