Connect with Us

Bebe Rexha thyen rekord/ 848 milionë klikime, kjo këngë e saj shpallet më e mira e kësaj dekade

Showbizz

Bebe Rexha thyen rekord/ 848 milionë klikime, kjo këngë e saj shpallet më e mira e kësaj dekade

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha prej kohësh ka pasur shumë hite dhe bashkëpunime të suksesshme të cilat kanë arritur miliona klikime.

Së fundmi ajo ka arritur një sukses të madh me këngën “Meant to be” i cili qëndron në krye të listës së “Billboard” në zhanrin country.

Ajo është cilësuar si kënga më e mirë e dekadës në këtë zhaner muzikor dhe Bebe nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Kjo këngë ka thyer rekord pasi ka qëndruar për më shumë se 50 javë në krye të klasifikimit.

“Meant to be” është publikuar në vitin 2017 dhe që nga ajo kohë ka marrë 848 milionë klikime në Youtube.Ky projekt i hapi këngëtares më shumë dyer në muzikë, pasi ajo mori shumë vlerësime pozitive nga fansat por edhe nga kritikët./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: