Connect with Us

“Do i dhuroja një puthje Elvanës”/ Këngëtari shqiptar e thotë publikisht

Showbizz

“Do i dhuroja një puthje Elvanës”/ Këngëtari shqiptar e thotë publikisht

Publikuar

-

Këngëtari shqiptar shumë i dashur për publikun Sergio, prej kohësh nuk ka qenë i pranishëm në emisione.

I ftuar së fundi në emisionin “Shiko Kush Luan” ai është gjendur përballë një pyetje shumë pikante.

Sergios i është drejtuar pyetja nëse do të kishte mundësinë të jepte puthjen e parë cilës prej personazheve të njohur shqiptare do t’ia dhuronte.

Në fillim ai është përgjigjur se do t’i dhuronte një puthje shumë të ëmbël Dua Lipës por më pas i është kërkuar të përmendë një emër të rrethit të showbizit shqiptar.

Sergio nuk është menduar shumë gjatë dhe ka përmendur emrin e këngëtares Elvana Gjata./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: