Connect with Us

Do t’iu qëndrojnë pranë deri në vdekje/ Shenjat më të besuara të horoskopit

Life Style

Do t’iu qëndrojnë pranë deri në vdekje/ Shenjat më të besuara të horoskopit

Publikuar

-

  1. Demi (20 Prill – 20 maj)

Njerëzit që i përkasin shenjës së Demit janë kokëfortë, të besueshëm, të durueshëm dhe këmbëngulës. Sapo i përkushtohen dikujt, ata do të jenë gjithmonë atje për ta – pa marrë parasysh pasojat. Demi ka aty për ju nëse keni një vdekje në familje, ose jeni promovuar në punë. Nëse jeni të irrituar dhe të mbingarkuar, ata bëjnë atë që munden për t’ju ndihmuar të ndjeheni më mirë. Ata nuk largohen kur gjërat bëhen të vështira, të komplikuara, apo edhe të rrezikshme.

  1. Gaforre (21 qershor – 22 korrik)

Gaforret janë duke udhëtuar ose vdesin sepse gjithmonë janë aty për tu mbështetur. Ata do t’ju mbrojnë në publik ose do t’ju ngushëllojnë në shtëpi – në varësi të asaj që ju nevojitet, jo asaj që është më e rehatshme për ta. Ata janë ashpër mbrojtës dhe do të qëndrojnë pranë jush, edhe kur besnikëria e tyre u kushton atyre. Sapo Gaforret të bëjnë një angazhim, edhe nëse nuk është i ligjshëm ose detyrues, ata do të jenë atje në kohë të mira dhe të këqija. Ata janë besnikë dhe rrallë presin ndonjë gjë në këmbim.

  1. Luani(23 korrik – 22 gusht)

Luani udhëtojnë ose vdesin në mënyrën si janë besnikë, të dobishëm dhe do të bëjnë gjithçka që kërkohet për të ndihmuar. Ata do t’ju mbështesin kur të keni nevojë më së shumti, do t’ju mbrojnë kur të padrejtoheni dhe do t’ju gëzojnë kur ndiheni të mërzitur. Nëse ndjehen të ulur ose të mërzitur, ata i lënë mënjanë ndjenjat e tyre që të mund të jenë atje për ju. Luani nuk shpëtojnë nga problemet, ata ballafaqohen me kokë, edhe kur nuk kanë asnjë lidhje me ta.

  1. Virgjëresha(23 gusht – 22 shtator)

Askush nuk është më i besueshëm dhe më i besueshëm se Virgjëresha, gjë që i bën ata lloj udhëtimi ose të vdesin që ju nevojiten në jetën tuaj. Ata janë gjithmonë atje për t’ju ndihmuar në çfarëdo mënyre që ju nevojitet. Ata janë gjithashtu të zgjuar, kështu që ata gjithmonë japin këshillat më të mira dhe ofrojnë sugjerimet më të dobishme kur jeni shumë të mërzitur për të parë gjërat qartë. Virgjëreshat janë vigjilentë dhe mund t’ju ndihmojnë të shmangni situatat e rrezikshme edhe para se të fillojnë.

  1. Bricjapi (22 Dhjetor – 19 Janar)

Bricjapët janë udhëtimi më i mençur ose vdesin në jetën tuaj. Ata janë gjithmonë atje kur ju duhen, dhe ata janë gjithashtu atje kur nuk keni ide se do t’ju duheshin. Ata janë besnikë pothuajse ndaj një faji dhe janë shumë të fortë. Një miqësi me një Bricjap mund të tejkalojë çdo sfidë dhe të jetë akoma më e mirë për të. Kur Bricjapi bën një angazhim, edhe nëse është thjesht të vini re dhe të qetësohen, ata do ta mbajnë atë edhe nëse marrin një ofertë më të mirë.

  1. Peshqit (19 Shkurt – 20 Mars)

Peshqit janë të sjellshëm, besnikë dhe janë atje për të dashurit e tyre. Ata duket se kanë një sens të gjashtë kur dikush është në telashe dhe ka nevojë për ndihmën e tyre. Mund të jetë një situatë emocionale e ndërlikuar ose diçka që Peshqit zakonisht do të përpiqeshin të shmangnin, por nëse bëhet fjalë për një mik apo një të dashur, ata do ta thithin atë dhe do të jenë atje duke mbështetur dhe mbrojtur. Peshqit do të kujdesen për ju kur jeni sëmurë, kërkoni falje kur bëni një gabim dhe nëse bëni diçka të turpshme në publik, ata marrin përgjegjësinë për të./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE