Connect with Us

“Duhet të ikja nga policia, por…”/ Çfarë po ndodh me Noizyn?

Showbizz

“Duhet të ikja nga policia, por…”/ Çfarë po ndodh me Noizyn?

Publikuar

-

Padiskutim që ai është reperi më i njohur dhe i pëlqyer i momentit në Shqipëri. Besoj  e kuptuat që bëhet fjalë për Noizyn.

Reperi përflitet shpesh herë për jetën luksoze dhe makinat e shtrenjta. Së fundi reperi ka zbuluar se do të jetë pjesë e një filmi ku do të aktrojë kraha aktorëve shumë të njohur.

Pak orë më parë Noizy ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku përveçse zbulon fizkun e palestruar, tërheq vëmendjen me përshkrimin.

“Duhet të ikja prej policisë, por tani iki nga kamerat”, shkruan Noizy krahas fotos. Duke qenë se reperi prej kohësh nuk është shfaqur në ndonjë intervistë televizive apo emision, mesa duket kjo është arsyeja edhe pse i “duhet” të ikë nga kamerat.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: