Connect with Us

FOTO-Bella Hadid sjell modelin e ri të flokëve për këtë sezon/ Tani të gjithë duan të duken si ajo

Fashion

FOTO-Bella Hadid sjell modelin e ri të flokëve për këtë sezon/ Tani të gjithë duan të duken si ajo

Publikuar

-

Modelja e njohur Bella Hadid ka sjellë modelin më të përshatashëm të flokëve për sezonin vjeshtë dimër2019- 2020.

Bukuroshja është shfaqur tepër stil teksa shihet që ka prerë flokët mbi supe dhe të gjithë u çmendën pas këtij modeli.

Bella tashmë është një frymëzim për shumë vajza që duan të duken po aq bukur dhe fashion si modelja më e kërkuar nga shtëpitë e modës.

Në eventin e rëndësishëm të modës në Paris, Bella kishte veshur një palë pantallona të zeza të kombinuara me bluzë kafe.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: