Connect with Us

I përdori si aksesor për fotot seksi/ Modelja e Playboy kritikohet për abuzim kafshësh

Showbizz

I përdori si aksesor për fotot seksi/ Modelja e Playboy kritikohet për abuzim kafshësh

Publikuar

-

Modelja tepër seksi e Playboy e cila nuk nguron të ekspozojë format bombastike edhe nudo, është kritikuar së fundmi nga shoqata e mbrojtjes së kafshëve ,pasi ka përdorur kafshët si aksesorë për fotografi.

Reagimi i PETA-s erdhi pasi modelja Francia James doli në kopertinën e Playboy Africa me një lemur që i futej në bluzë, te pjesa e gjoksit, dhe me një elefant.

Komentuesit nëpër rrjete shoqërore thanë se modelja kishte futur ushqim brenda bluzesh, duke e bërë lemurin ta kërkojë. Ndërsa PETA bëri thirrje se kafshë të rrezikuara, si lemurwt, nuk duhen përdorur si aksesorë për bizneset e fotografive.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ledina Çelo bëhet nostalgjike/ Kujton momentin kur ka kënduar përballë spektatorit më të rëndësishëm

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo është bërë nostalgjike dhe ka kujtuar një nga performancat e saj në “Këngën Magjike”. Ajo kujton një nga momentet më të bukura të jetesës së saj ku spektatorin më të rëndësishëm ka patur djalin e saj, “Me djalin tim në skenë. Një nga momentet më të bukura të jetës sime. […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Publikuar

-

Nga

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes së çmimeve”Grammy Aawrds”. “Senorita” u kthye menjëherë në një hit të padiskutueshëm  dhe numëron miliona klikime në Youtube. Gjatë një interviste Camila ka premtuar se nëse do e fitojë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE