Connect with Us

I përdori si aksesor për fotot seksi/ Modelja e Playboy kritikohet për abuzim kafshësh

Showbizz

I përdori si aksesor për fotot seksi/ Modelja e Playboy kritikohet për abuzim kafshësh

Publikuar

-

Modelja tepër seksi e Playboy e cila nuk nguron të ekspozojë format bombastike edhe nudo, është kritikuar së fundmi nga shoqata e mbrojtjes së kafshëve ,pasi ka përdorur kafshët si aksesorë për fotografi.

Reagimi i PETA-s erdhi pasi modelja Francia James doli në kopertinën e Playboy Africa me një lemur që i futej në bluzë, te pjesa e gjoksit, dhe me një elefant.

Komentuesit nëpër rrjete shoqërore thanë se modelja kishte futur ushqim brenda bluzesh, duke e bërë lemurin ta kërkojë. Ndërsa PETA bëri thirrje se kafshë të rrezikuara, si lemurwt, nuk duhen përdorur si aksesorë për bizneset e fotografive.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: