Connect with Us

“Ledri Vula, Lumi B apo Ermali?”/ Ermal Fejzullahu zbulon se kush është më i paguari

Showbizz

“Ledri Vula, Lumi B apo Ermali?”/ Ermal Fejzullahu zbulon se kush është më i paguari

Publikuar

-

Ermal Fejzullahu ka një miqësi shumë të ngushtë me dy reperët, Ledri Vula dhe Lumi B. Padiskutim që ata janë emrat më të kërkuar në koncerte dhe ndër më të paguarit.

I ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Ermali ka treguar se cili prej tyre është më i paguari duke përfshirë edhe veten.

“Të tre paguhemi shumë mirë, por Ledri paguhet më shumë se ne, është më i shpejtë.”, është përgjigjur Ermali.

Ndërkohë ka treguar përsa i përket jetës private që është e vërtetë që e do shumë një familje të madhe dhe se do të kisht shumë dëshirë të kishte dhe një djalë.

Kujtojmë se Ermali është bërë baba para pak muajsh i një vajze të quajtur Ana./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: