Connect with Us

“Më bëhet zemra mal”/ Këngëtarja e emocionuar nga vlerësimi i Aurela Gaçes

Showbizz

“Më bëhet zemra mal”/ Këngëtarja e emocionuar nga vlerësimi i Aurela Gaçes

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar vlerësimin dhe mbështetjen e saj për prezantimin e Marsela Çibukaj në “Këngën Magjike”.

Këngëtarja e ka vlerësuar këngën e Marselës dhe e ka ndarë performancën e saj në rrjetet sociale.

“Më bëhet zemra mal, kur zëri im, kënga ime, muzika e bukur, teksti i kërkuar, vlerësohen nga artistë që kanë dhënë dhe vazhdojnë të japin shumë muzikës dhe publikut shqiptar, kanë qenë dhe janë shembull frymëzimi për të gjithë ne si me talent, punë të palodhshme, energji të pakursyer lihen gjurmë në zemrat e njerëzve.

Ju jam mirënjohëse pafund”, ka shkruar Çibukaj në postimin e fundit në rrjetet sociale. Ashtu siç kuptohet Marsela është ndjerë mjaft mirë nga vlerësimi i ardhur nga Aurela Gace dhe këtë e ka treguar edhe me anë të fjalëve të zgjedhura në ‘Instagram-in’ e saj./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marsela Cibukaj (@marselacibukaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: