Connect with Us

“Më mirë të bësh s***, pastaj pi kafe”/ Habit astrologia shqiptare, ja çfarë thotë për këtë shenjë horoskopi

Showbizz

“Më mirë të bësh s***, pastaj pi kafe”/ Habit astrologia shqiptare, ja çfarë thotë për këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Ajo njihet tashmë si astrologia më e saktë në televizionet shqiptare.

E ftuar së fundmi në programin “T7” në Kosovë, Meri Shehu  foli për shenjat e horoskopit. Ajo tha se Akrepit i bënë shumë përshtypje edhe dukja apo pamja e jashtme duke u shprehur se nëse një luan do ta shihte një lypës në rrugë, do ti ndihmonte dhe do t’ia jepte disa të holla, ndersa akrepi do t’i thoshte vishu më bukur, ose të bëjmë biznes apo seks në fund të fundit…”

Por shenja e akrepit duke se e ka marrë vëmendjen e Merit, pasi ka treguar një tjetër shembull për shenjën e akrepit.

“Kështu që kur më pyete se çfarë bën në mëngjes, do të thosha në mëngjes është mirë të bësh seks oj motër, pastaj të pish kafe”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: