Connect with Us

“Nuk kam patur konflikt”/ Ronela Hajati flet për hatërmbejtjet me Samanta Karavellën

Showbizz

“Nuk kam patur konflikt”/ Ronela Hajati flet për hatërmbejtjet me Samanta Karavellën

Publikuar

-

Ronela Hajati dhe Samanta Karavella prej kohësh nuk flasin me njëra-tjetrën pas një konflikti që kanë patur kohë më parë.

Ky konflikt duket se u rindez me deklaratat e Young Zerkës në emisionin Shiko kush Luan. Samanta nuk vonoi me reagimin e saj dhe bëri shumë bujë në mediat rozë.

Së fundi Ronela e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” ka folur për konfliktin por në të vërtetë nuk ka ka sqaruar arsyen e zanafillës së sherrit.

“Çfarë ka ndodhur ka qenë komplet një budallallëk. S’kam pas ndonjë konflikt ballë për ballë me të përmendurën (i referohet Samantës). Ideja është që unë personalisht publikisht nuk kam folur kurrrë për ketë temë në publik. Nuk jemi sharë, nuk e di ça ka ndodhur”, është përgjigjur Ronela duke mos treguar asgjë të qartë në lidhje me “sherrin”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Kendall Jenner “marros” meshkujt/ Pozon me bikini duke treguar linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Kendall Jenner është një nga personazhet më të komentuara të showbizit të huaj. Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë teksa shfaqet tejet seksi me bikini. Në fotot që po qarkullojnë në rrjet Kendall duket se poi  shijon shumë ditët e pushimit në shoqërinë e miqve të saj. Ajo që bie në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Aktorët e serialit të njohur turk në një lidhje dashurie/ Fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit në aeroport

Publikuar

-

Nga

Mediat e huaja raportojnë se dy aktorët e seriali të njohur turk “Her Yerde Sen”, janë në një lidhje dashurie. Furkan Andiç dhe Aybüke Pusat, kanë vijuar romancën e tyre edhe jashtë shesh xhirimeve të filmit, por ende nuk e kanë pohuar publikisht. Fotografitë e fundit që po qarkullojnë në internet, kanë bërë që të […]

LEXO TE PLOTE